شنبه 24 مهر 1400

English arrow

فارسی arrow

طراحي سایت ، طراحي وب سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت

درباره ما

درباره شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب پویش پرداز آوند

طراحی سایت شرکت مهندسی پویش پرداز آوند با هدف ایجاد مرکزی پویا بر اساس فناوری روز دنیا جهت ارایه کلیه خدمات مربوط به طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، میزبانی وب و همچنین ارایه راه حل های خاص مبتنی بر فناوری های نوین به بازار داخل و خارج تاسیس گردید. در جهان پرشتاب امروز که تخصص و تجربه نقش اصلی را ایفا می کند کوشیده ایم بهترین ها را درکارگروه هایی پر نشاط متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبرکشور گرد هم آوریم تا با تجربه و توان علمی بالا در رشته های مختلف ، ما را در ارئه خدمات دقیق و به روز یاری رسانند .

ساپا

پورتال سازمانی آوند

طراحی سایت

آخرین نسخه از نرم افزار جامع پورتال آوند، سامانه فراگیر مديريت پورتال، با امکانات جامع و حرفه ای مورد نیاز مدیران پورتالهاي اطلاع رساني و سازمان های دولتی و غیر دولتی ، هم اینک توسط شرکت پویش پرداز آوند به صنعت فناوری اطلاعات عرضه می گردد. نرم افزار فوق ، با بهره گیری از تازه ترین تکنولوژی های روز جهان و سیستم مدیریتی متمرکز ، امکان توليد و توسعه بخشهاي مختلف متناسب با نياز يک پايگاه را فراهم مي سازد.

سمیم

سيستم مديريت يكپارچه محتوا

طراحی سایت

بخش پژوهشي و ارتباط با مشتري شركت پويش پرداز آوند ، پس از سالها بررسي و تعامل با ارگانها و شركتها ضمن بررسي مشكلات موجود در اين بخش مشكلات را در چند دسته طبقه بندي و با معرفي سيستم مديريت يكپارچه محتواي (سميم) نويد راهكاري مطمئن را داده است. سفارشي كردن منوي مديريت محتوا شناخت نياز مشاغل مختلف و تغييرات متناسب با نيازمنديهاي شغلي از ویژگیهای این محصول است.

سافا

سامانه فروشگاه الكترونيكي

طراحی سایت

مدیریت محصولات با امکان گروه بندی کردن محصولات به صورت N لایه ای امکان تعریف بی نهایت ویژگی برای محصولات به صورت پویا امکان تعریف گالری تصاویر برای هر محصول امکان دادن رای برای هر محصول امکان قرار دادن کامنت برای هر محصول امکان دریافت گزارشات متنوع از میزان فروش محصولات بر اساس محصول، کاربر خریدار، بازه زمانی، بازه قیمت و ...

ساخا

سامانه وب سايت خبري

طراحی سایت

قابل استفاده برای خبرگزاری ها و پورتال های خبری
امکان مدیریت کاربران مدیر وب سایت ویراستار، وارد کننده خبر و ...
مدیریت اخبار
مدیریت تصاویر اخبار
امکان تعریف اخبار مهم برای نمایش در صفحه اول
امکان تنظیم تعداد اخبار مهم قابل مشاهده در صفحه اول
امکان مشاهده جزئیات قابل پرینت هر خبر

گروه طراحی سایت پویش پرداز آوند

گروه طراحی سایت آوند با کسب تجربه و مهارت در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وب و برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب ، درحال ارائه خدمت به سازمان ها، موسسات، شرکتها، اشخاص و ... می باشد. پروسه طراحی سایت در آوند به صورت کاملا اختصاصی می باشد.ابتدا ، تحلیل پروژه توسط متخصصین واحد تحلیل و توسعه آوند انجام می پذیرد. سپس گروه گرافیک آوند ، با بررسی زمینه کاری و نتایج بدست آمده از واحد تحلیل و توسعه ، اقدام به طراحی ظاهر سایت می نماید. طرح ایجاد شده به صورت HTML پیاده سازی شده و تحویل گروه برنامه نویسی آوند می گردد که در این مرحله با مشارکت واحد بهینه سازی وب ساختار کلی سایت راه اندازی و پیاده سازی می شود. پس از تکمیل طراحی و برنامه نویسی ، پروژه تحویل تیم بهینه سازی داده می شود تا بهینه سازی نهایی وب سایت انجام شود و پروژه تحویل کارفرما گردد. استفاده از تكنیكهای روز در طراحی سایت و بهینه سازی سایت،،پشتیبانی و پاسخگویی مناسب و مفید به مشتریان از مزایای گروه طراحی سایت آوند نسبت به سایر شركتهای طراحی سایت می باشد .